Prezantimi i Hysni Sharrës, Berisha pritet në Vlorë me logon e PD-së dhe thirrjet “o baba”

0

Sali Berisha ka shkuar sot në Vlorë, për të prezantuar kandidatin për kryetar të Bashkisë Hysni Sharrën.

Me flamujt me logon e Partisë Demokratike dhe flamujt e Amerikës. Berishën e presin në Vlorë me thirrjet: O baba

Në 4 dhjetor Hysni Sharra doli si kandidat për kryetar nga gara e Primareve të PD-së mes tij dhe Alta Azizi Haluci dhe Nada Daulljes. Ai u shprehë se ky ishte vetëm fillimi i rrugëtimit të tij dhe deri më datë 14 maj nuk do të ndalet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu