Punonte në ndërtim, bie nga lartësia 24-vjeçari në Mullet, dërgohet në spital

0

TIRANA

Një 24-vjeçar ka rënë nga lartësia në Mullet të Tiranës pasi punonte në ndërtim. E.Gj, është dërguar në spital dhe po kurohet nga mjekët.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

 

 

Më datë 02.10.2021, në Mullet, dyshohet se duke punuar në një objekt në ndertim, ka rënë nga lartësia shtetasi E. Gj, 24 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here