Ra nga kati i dytë pasi humbi ekuilibrin, ndërron jetë punëtori

0

Një punëtor ka mbetur i vdekur ditën e sotme në Korçë pasi humbi ekuilibrin dhe ra nga kati i dytë.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here