Radha në kufi, ja pamjet e kthimit kosovarëve në shtëpi pas fundjavës në Shqipëri

0

Këto janë radhët e pafundme që janë krijuar në Vërmicë, mbrëmjen e së dielës, në dalje të kufirit të Shqipërisë me Kosovës. Janë shtetas kosovare që po kthehen në vendbanimet e tyre pasi kanë kaluar fundjavën në Shqipëri.

Ndërkohë, Kosova ka marrë masa të rrepta për të ndaluar përhapjen e koronavirusit, pasi pandemia kohët e fundit ka marrë hov dhe po shkakton shumë viktima në Kosovë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu