Renea zbarkon në Vlorë, kontrolle nëpër cepa lagjesh për persona në kërkim

0

Forcat Renea së bashku me policinë e Vlorës kanë nisur këtë mbrëmje një aksion për vendosjen para drejtësisë personave në kërkim, me rrezikshmëri të larët por dhe armëmbajtje pa leje.

Dy furgona me forca të ardhura nga Tirana po bëjnë kontrolle nëpër kryqëzime rrugësh, por dhe nëpër lagje apo blloqe pallatesh ku mendohet se qëndrojnë persona të tillë. Aksioni ka ardhur pas ngjarjeve të fundit në qytetin e Vlorës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu