RENEA zbarkon në Vlorë, shoqerohen disa persona

0

VLORË- RENEA, FNSH dhe Policia e Shtetit po organizon një aksion blic në Lungomare të Vlorës. Mësohet se deri më tani janë shoqëruar disa persona.

Ende nuk është bërë e qartë arsyeja e këtij aksion. Kujtojmë se në Vlorë kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje kriminale që ende nuk janë zbardhur.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here