- Advertisement -spot_img

TAG

fnsh

FNSH dhe Forcat “Shqiponja” blindojnë Sarandën, kontrolle edhe në banesa

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe Forcat Shqiponja po zhvillojnë një operacion “blic” në lagjen nr.4 të Sarandës. Efektivët janë duke kryer kontrolle në...

Dhunoi rëndë dy persona, arrestohet inspektori i FNSH-së (Emri)

Drejtoria Rajonale e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë inspektorin e FNSH-së Saimir Halilaj, 50...

25 të shoqëruar nga kontrollet në banesa e lokale të forcave RENEA në Elbasan, Durrës e Vlorë

RENEA, FNSH dhe në bashkëpunim me forcat lokale të policisë janë duke zhvilluar mbrëmjen e sotme operacione në disa qytete të vendit nga Vlora,...

Jo vetëm në Vlorë, RENEA dhe FNSH operacion blic në Elbasan, disa të shoqëruar

Jo vetëm në Vlorë, RENEA dhe FNSH po zhvillojnë një operacion blic në të njëjtën kohë në qytetin bregdetar në jug të vendit, por...

RENEA zbarkon në Vlorë, shoqerohen disa persona

VLORË- RENEA, FNSH dhe Policia e Shtetit po organizon një aksion blic në Lungomare të Vlorës. Mësohet se deri më tani janë shoqëruar disa...

FNSH dhe RENEA zbarkojnë në Lezhë, sekuestrohen 4 mijë rrënjë kanabisi

Operacioni i Policisë së Shtetit, me strukturat mbështetëse FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar këtë të martë në Lezhë. Në orët e para të pasdites...

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Nikël,operacion masiv antidroge, disa të shoqëruar

Policia e Shtetit po organizon një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake janë shoqëruar 7 persona. Bëhet me dije se...

Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan:Shkoni kapni bandat atje

Një aksion blic i FNSH-së ka ndodhur pasditen e sotme, pranë zyrës shtabit të PD-së që kishte objektiv kontrollin e makinave që ishin parkuar...

Merret vendimi i vrasësit të efektivit të FNSH-së Xhulio Prela

Gjykata e Lezhës, ka refuzuar kërkesën për lirim të 26-vjeçarit Nikoll Sherniku, i arrestuar nga prokuroria për akuzën e vrasjes së efektivit të repartit...

Gjykata e Lezhës merr vendimin për Nikoll Shernikun,të akuzuarin për vrasjen e efektivit të FNSH-së

Gjykata e Lezhës, ka refuzuar kërkesën për lirim të 26-vjeçarit Nikoll Sherniku, i arrestuar nga prokuroria për akuzën e vrasjes së efektivit të repartit...

Latest news

- Advertisement -spot_img