Roland Bejko u zgjodh kandidat për bashkinë e Tiranës/ Zbardhet votimi në Kryesinë e PD-së, 5 anëtarë nuk morën pjesë

0

Roland Bejko u zgjodh gjatë mbledhjes së zhvilluar nga Kryesia e Enkelejd Alibeaj, për të kandiduar për bashkinë e Tiranës, në zgjedhjet e 14 majit.

Bejko u zgjodh me shumicë votash, ndërsa do të jetë përballë Erion Veliajt dhe Belind Këlliçit për bashkinë e Tiranës.

Si u votua nga Kryesia e PD-së së Enkelejd Alibeajt:

Nuk morën pjesë në votim

Gazment Bardhi

Dhurata Çupi

Jorida Tabaku

Ori Nebiaj

Jonila Godole

Votuan pro Roland Bejkos

Fitim Zekthi

Taulanda Jupi

Kreshnik Collaku

Orjola Pampuri

Xhemal Gjunkshi

Flamur Hoxha

Gazment Koduzi

Enkelejd Alibeaj

Taulant Zeneli

Agron Kapllanaj

Abestenim

Indrit Sefa

Endri Hasa

Juela Hamati

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu