Ronaldo gjuan me top kameramanin, i shkakton një hematomë

0

Al Hilal ka luajtur në shtëpinë e Al Raed mbrëmjen e së shtunës dhe ka fituar në rezultatin 3 me 1. Golat u shënuan nga Mane dhe Tallisca-s, por çfarë mori vëmendjen më të madhe ishte tentativa për gol e Cristiano Ronaldos.

Ylli portugez ka realizuar një goditje dënimi që nuk shkoi siç duhet.

Përveçse nuk qëlloi brenda në rrjetë, Rolando goditi një kameraman që po filmonte lëvizjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu