Zjarr në një banesë private në Tiranë, dyshohet se si pasojë e një defekti në bombulën e gazit

0

Një banesë private në Tiranë është përfshirë nga flakët, të cilat vijojnë të jenë aktive.

Autoritetet kanë marrë njoftimin këtë të dielë rreth orës 14:35, në lagjen “Misto Mame”, e më pas kanë mbërritur zjarrfikësit.

Dyshohet se shkaktari kryesor i flakëve është defekti në bombulën e gazit.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërsa zjarrfikësit po punojnë për shuarjen e flakëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu