RRËFIMI- Trafikanti shqiptar: “Kaloj” drogë për Çapjat. Janë shumë të sofistikuar. Po fola, familja hyn në dhe

0

Trafikanti shqiptar: Kaloj drogë për Çapjat. Familja Çapja është shumë e sofistikuar. Për mua është më mirë që unë të hyj në burg, sesa familja ime nën dhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu