Shérr mes dy personave, në gjendje të rëndë njëri prej tyre

0

Një sherr me sende të forta ka ndodhur mes dy persona në fshatin Vloçisht të Korçës, ku si për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë njëri prej tyre.

Sipas policisë dy personat janë goditur me leva me njëri tjetrin. Njëri prej tyre ka marrë plagë të rënda në kokë dhe ndodhet në reanimacion në gjendje të rëndë.

Ndërsa personi tjetër me inicialet B.R, 34 vjeç ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se sherri ka ndodhur për motive banale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu