Shkrumbohet nga flakët shtëpia në Elbasan

0

Flakët kanë shkrumbuar tërësisht objektin në tërësi dhe dëmet materiale janë të shumta.

Një shtëpi në Elbasan është shkrumbuar nga flakët pasditen e sotme. Si pasojë ezjarrit mësohet se nuk ka asnjë person të lënduar, pasi në momentin që shtëpia ka marrë flakë, ka qenë bosh.

Flakët kanë shkrumbuar tërësisht objektin në tërësi dhe dëmet materiale janë të shumta. Zjarri dyshohet të ketë rënë për shkak të një shkëndije elektrike. Zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar flakët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu