Shpërthen bombola e gazit në Bilisht, fatmirësisht pa të lënduar

0

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Bilisht. Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Burimet policore bëjnë me dije se bombola e gazit ka shpërthyer  në banesën e shtetasit me iniciale M.B.

Sakaq në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të shpërthimit të bombolës së gazit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu