Shpërthim në një pikë karburanti në Tiranë,lëndohen dy persona

0

Dy persona janë lënduar në një pikë karburanti në kryeytet.  Një shpërthim ka ndodhur në një karburant në rrugën Bardhyl në kryeqytet e si pasojë janë lënduar dy persona.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e këtij incidenti. Ndërsa ne vendngjarje ndodhet policia dhe forca zjarrfikese. Pritet edhe një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me incidentin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu