Shtyrja e komisioneve hetimore, Balla: Do t’i diskutojmë në Parlament, numri i anëtarëve duhet ulur

0

Shtyrja e komisioneve hetimore, Balla: Do t’i diskutojmë në Parlament, numri i anëtarëve duhet ulur

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla shpjegoi në një deklaratë për mediat se përse u shty sot në Konferencën e Kryetarëve ngritja e komisioneve hetimore parlamentare.

Balla shpjegoi edhe një herë, se shtyrja u bë me konsensus që objekti i hetimit të diskutohet në Kuvend dhe më pas te miratohen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here