Si pronarët i joshin meshkujt shqiptarë me vajza masazhatore: Rezervo orarin, janë goca…(Foto)

0

Duket se bizneset e qendrave të masazheve po lulëzojnë në Shqipëri, një model ky që reklamohet po aq çuditshëm sa kap kufijtë e prostitucionit, e të mos shkojmë deri tek “pazari” pastaj.

Kështu një ndjekës i faqes tonë është shokuar nga mënyra se si një qendër masazhesh, ndër shumë të tjera që qarkullim, e ka joshur për të “bërë masazh” në qendrën e tyre.

Pronari i thotë se janë vetëm vajza dhe shumë të mira, teksa më tej qytetari e provokon me fjalë.

Qytetari thotë:

Bejne dhe sherbime ekstra, po na cekujlibrojne familjet, na nxorren nga vetja.joq.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here