- Advertisement -spot_img

TAG

seks

Shqiptari u gjet i vdekur në motel me një 70 vjeçare. Shkaku: Sforcim i tepërt fizik

Një 64 vjeçar është gjetur pa shenja jete mesditën e së hënës në një motel në Prizren. Policia ka njoftuar se viktima në momentin...

Si pronarët i joshin meshkujt shqiptarë me vajza masazhatore: Rezervo orarin, janë goca…(Foto)

Duket se bizneset e qendrave të masazheve po lulëzojnë në Shqipëri, një model ky që reklamohet po aq çuditshëm sa kap kufijtë e prostitucionit,...

“Jemi vetëm për s…, kam një shok nga Spanja, plot me euro”/ Qendra e masazheve në Tiranë pranon ofertën e të rinjve

  Të shumta janë rastet dhe denoncimet për qendra të ndryshme masazhesh, të cilat shkojnë përtej asaj që janë të profilizuara të ofrojnë. E kemi fjalën...

Marrëdhënie me…. Stjuardesa tregon sekretet çfarë bëjnë milionerët në avionët privatë. (FOTO)

Kur Saskia Swann hyri në kabinën e shefit të saj, në avionin e tij luksoz për të shërbyer mëngjesin, e gjeti manjatin e pronës...

4 herë brenda javës, këto janë sëmundjet që shërojnë marrëdhëniet intime

  Ndikimi që kanë marrëdhëniet seksuale në shëndetin e njeriut janë të mëdha. Për 10 vite, shkencëtarët në Universitetin e Bristolit kanë studiuar ndikimin e...

Çmenduria kolektive në Lezhë/ 31-vjeçari u tregoi shokëve videon me vajzën, policia gjen mesazhet

Një histori e nisur si raport dashuror mes një vajze 15-vjeçare dhe 31-vjeçarin Artan Kaçorri ka marrë përmasa tronditëse në Mirditë. Burime bëjnë me...

Abuzimi në grup me 15-vjeçaren, dalin detaje të reja: E ëma i gjeti një telefon që e mbante të fshehur…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në një fshat të Rrëshenit, ku një 15-vjeçare u shantazhua dhe...

Fakte interesante rreth marrdhënieve intime mes çifteve nëpër botë dhe sa herë në vit e bëjnë shqiptarët?

Leon Tolstoi shkruante: “Njerëzit u mbijetojnë tërmeteve, epidemive, tmerrit të sëmundjeve dhe gjithë torturave të shpirtit, por tragjedia më torturuese e të gjitha kohëve...

Covid lë pasoja me ereksionin tek meshkujt edhe pasi janë shëruar. Çfarë thotë studimi?

Një ekip shkencëtarësh nga Universiteti i “Miami” kanë arritur në disa rezultate provizore se Covid mund të infektojë organin riprodhues mashkullor dhe pasojat të...

6 gjërat që meshkujt pëlqejnë në shtrat por femrave nuk jua thonë kurrë

Nëse keni menduar ndonjëherë se çfarë duan meshkujt në shtrat, përgjigjet i keni patur gjatë gjithë kohës para syve. Nisur nga gjërat më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img