Stuhia e motit në Librazhd, shihni dëmet që ka lënë pas breshëri

0

Reshjet intensive të shiut dhe breshërit në fshatrat Stëbleve dhe Fushë Studen diten e djeshme kanë shkaktuar jo pak dëme në prodhimet bujqësore të banorëve.

Ditën e sotme Drejtoria e Bujqësise në Bashkinë Librazhd ndodhet në terren për të evidentuar dëmet e mëdha që solli stuhia e djeshme.

Siç shihet dhe nga pamjet, breshëri ka qenë në përmasa mjaft të mëdha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu