Sukses i shfaqjes më të fundit “Mes çarçafëve” në Teatrin Skampa Elbasan

0

Sonte shfaqja e Teatrit Shëtitës, me magjiken Yllka Mujo dhe interpretimin e fortë të Ermira Hysajt, shkoi mrekullushëm.

Nisi natyrshëm dhe teksti mori ngritje falë interpretimeve të shkëlqyera. Larmia dhe vëllimi i emocioneve ndryshonin në të njëjtën me mardhëniet.

Shfaqja do të luhet në “Skampa” edhe nesër dhe pasnesër në orën 19.oo. Rezervoni 0694825145.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu