- Advertisement -spot_img

TAG

24 vjecar

(Detaje) Ky është 24-vjeçari që u plagos me thikë në Shëngjin

Detaje të reja kanë dalë në dritë sa i përket ngjarjes së ndodhur pas mesnate në Shëngin ku mbeti i plagosur 24-vjeçari, Markeljan Pepa. Burime...

Plagoset me thikë 24-vjeçari, policia në ndjekje të autorëve

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Bëhet e ditur se rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit...

Era e rëndë e kanabisit kundërmoi të gjithë lagjen, arrestohet 24-vjeçari

Policia e Spanjës ka vënë në pranga një 24-vjeçar shqiptar, i cili kishte ngritur një plantacion kanabisi në një magazinë të vjetër në juglindje...

Me emigrantët e fshehur në bagazh, arrestohet 24-vjeçari

KORÇË Arrestohet një 24-vjeçar në Korçë duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm. Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Korçë, në bashkëpunim...

Ups! Problemet me përndjekësit s’paskan të sosur për Kendall Jenner!

Modelja Kendall Jenner është frikësuar së fundmi nga një 24-vjeçar, i cili e ka kërcënuar për jetën. Kështu, ajo ka kërkuar të mbrohet nga profesionistë. Kendall e...

U përpoq të korruptonte policin/ Në pranga 24-vjeçari

Një i ri me inicialet L.L , 24-vjeç, është arrestuar në ditën e sotme pasi u përpoq të korruptonte policin në Rinas në...

Latest news

- Advertisement -spot_img