- Advertisement -spot_img

TAG

Abuzim Seksual

Abuzoi seksualisht me dhjetëra vajza, Bill Gates për Jeffrey Epstein: Jam penduar që…

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates është penduar për takimet e tij me Jeffrey Epstein, menaxherin e pasur financiar i cili u akuzua për trafik...

Abuzuan seksualisht me të miturën, arrestohen 2 të rinj

Pesë djem të moshës 20 deri në 23 vjeç janë nën hetim, dy nën arrest, tre me masa vëzhgimi pasi kanë abuzuar seksualisht me...

U tha se kishte një dhomë sekrete për të abuzuar fëmijët, ish-truproja i Michael Jackson i zbulon të gjitha

Michael Jackson është akuzuar shpeshherë para dhe pas vdekjes për abuzim seksual me fëmijë të vegjël dhe disa rrëfime që kanë dalë në dritë...

Detyroi mbesën e tij të drogohej, e ngacmoi seksualisht dhe më pas dhunoi gruan, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar me inicialet K.L. në Kavajë është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka detyruar mbesën e tij 14-vjeçare të konsumojë kokainë dhe...

Lirimi i aktorit nga burgu, modelja reagon e revoltuar: Ai më ka përdhunuar

Janice Dickinson, një nga dhjetëra gratë që ka akuzuar Bill Cosby për abuzim seksual dhe ka dëshmuar kundër tij në gjykatë, është shprehur e...

I jepte alkool dhe çamçakëzë me mariuanë shokëve të vajzës, nëna abuzuese dënohet me 64 vjet burg

Një nënë nga Nebraska, SHBA që abuzoi seksualisht me shokët e të bijës që po qëndronin në shtëpinë e saj, duke u dhënë pije...

U përdhunua në moshën 12-vjeçare, vajza tregon historinë rrënqethëse: Kisha frikë se do më vriste babai

Një rrëfim tronditës vjen nga një vajzë e abuzuar seksualisht. Vajza, e cila sot është 19 vjeçe, rrëfeu historinë e saj rrëqethëse, që i...

Abuzoi me adoleshentin në fushën e golfit, 39-vjeçarja bëhet me fëmijë

Një nënë 39 vjeçare akuzohet në Britani se ka lindur bebe nga një djalë adoleshent me të cilin abuzoi seksualisht, si “në shtëpinë e...

Rezart Prifti rrëfen historinë tronditëse: Vajza u përdhunua nga daja i saj, ajo nuk e kuptonte që ishte shtatzënë

Pedagogu Rezart Prifti ka rrëfyer detaje nga një histori tronditëse në një nga rrethinat e Lezhës, ku daja kishte përdhunuar mbesën e tij.  “Ne nuk...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet 45-vjeçari, tentoi të kryente marrëdhënie me dhunë me një grua

  Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Poliçan u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Q., 45 vjeç, banues në...

Latest news

- Advertisement -spot_img