- Advertisement -spot_img

TAG

aeroport

Ekskluzive/ Aksident në rrugën e Rinasit, përplasen 2 automjete

Dy automjete janë përplasur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit, Tiranë. Ende nuk dihet arsyet e këtij aksidenti, por nga burimet e Infowebtv bëhet...

Video-Lajm/ Ja si festojnë talebanët pas largimit të avionit të fundit amerikan nga Afganistani

Talibanët kanë marrë nën kontroll aeroportin e Kabulit që prej mëngjesit të sotëm dhe kanë kontrollin e plotë që në momentin kur avioni i...

Ekskluzive/ Talibanët marrin nën kontroll edhe aeroportin e Kabulit

Një sasi e jashtëzakonshme e inventarit ushtarak amerikan është tani në duart e grupit terrorist. Talebanët tani kanë qasje në pajisje me vlerë miliarda paund,...

Sulmi vetëvrasës në aeroportin e Kabulit, NYT: Të paktën 40 të vdekur dhe 120 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi pranë aeroportit të Kabulit dhe u pasua nga të shtëna me armë. Presidenti amerikan Joe Biden është informuar dhe...

(Video) Kaos në Kabulin e përgjakur, situata në aeroport pas shpërthimit

Një shpërthim i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në aeroportin “Hamid Karzai International Airport” në Kabul. Gjesti u bë nga një sulmues i cili...

Shpërthim i fuqishëm në aeroportin e Kabulit, të plagosurit transportohen me karroca

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në aeroportin e Kabulit, “Hamid Karzai International Airport”. Pas sulmit që dyshohet të ishte kamikaz...

Shkëmbim zjarri në aeroportin e Kabulit, vritet efektivi afgan

Një shkëmbim zjarri u regjistrua mëngjesin e së hënës në aeroportin e Kabulit mes forcave afgane të sigurisë, trupave gjermane dhe atyre amerikane me...

Kaos në aeroportin e Kabulit, afganët “shpëtojnë” fëmijët e tyre nga talebanët

Kaos në aeroportin e Kabulit. Turma me mijëra njerëz që janë dyndur drejt aeroportit duke shtyrë njëri-tjetrin e duke u lutur për tu larguar...

Kaos në aeroportin e Kabulit, raportohet për 7 viktima

Zyrtarë të lartë ushtarakë amerikanë kanë thënë se nga kaosi në aeroportin e Kabulit këtë mëngjes kanë mbetur të vrarë shtatë persona, përfshirë disa...

Video e çuditshme/ Burri i dehur bën “xhiro” në sistemin e valixheve të aeroportit

Një video vërtet e çuditshme tregon një burrë të dehur që humbet në sistemin e bagazheve të aeroportit. Në videon e filmuar në Aeroportin Ndërkombëtar...

Latest news

- Advertisement -spot_img