- Advertisement -spot_img

TAG

aeroport

Foto-Lajm/ Rradhë të gjata kilometrike nga Rinasi në Tiranë

Duket se pasditja e sotme nuk i ka gjetur dhe aq mirë qytetarët. Rradhë të gjata kilometrike janë krijuar përgjatë rrugës nga Tirana në Rinas. Burime...

Nuk do ta besoni çmimin që do të ketë bileta e avionit nga Kukësi drejt Stambollit apo Zyrihut

Nga 15 Korriku do të nisin fluturimet nga aeroporti i Kukësit “Zayed / Flatrat e Veriut”. Lajmin e mirë që i jep fund pritjes,...

Rama sulm kundërshtarëve: Fluturimet vetëm 12 euro në aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që duan të bëjnë pushimet në Stamboll apo Zyrih. Ai shkruan se...

Dyshohet për eksploziv në avion, alarm në aeroportin e Parisit

Autoritetet franceze po hetojnë një pajisje të dyshuar shpërthyese në një avion të Air France. Alarmi për bombë u dha gjatë fluturimit midis kryeqytetit...

Shqiptari kapet në aeroport pak para se të realizonte ëndrrën britanike

Drejtoria Kufitare dhe e Emigracionit në Portugali (SEF) ka ndaluar një shqiptar dhe një shtetase të huaj me 27 maj në Aeroportin e Lisbonës...

Rama jep lajmin e mirë: Mbërrijnë edhe 14,040 vaksina Pfizer

Kanë mbërritur në vendin tonë edhe 14,040 vaksina Pfizer. Kryeministri Edi Rama thotë se mbi 847 mijë doza vaksine kanë ardhur deri tani në Shqipëri. Kujtojmë...

Sherr i madh me grushta dhe shkelma në mes të aeroportit të Londrës, tre persona përfundojnë në spital! (Video)

Një sherr masiv ka ndodhur mes disa burrave në aeroportin “Luton” në Londër. Daily Mail raporton se bëjnë me dije se si pasojë e sherrit,...

Skena të dhunshme në aeroport, mbeten të plagosur disa persona

  Skena të dhunshme shpërthyen në zonën pas ajrit të sigurisë në Aeroportin Luton në Londër ku u plagosën 3 persona dhe u arrestuan 17...

Mbërrijnë 11,700 doza vaksine Pfizer në aeorportin “Nënë Tereza”

Kanë mbërritur pak minuta më parë në Aeroportin “Nënë Tereza” 11,700 doza të tjera të vaksinës Pfizer. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu,...

Nesër ulet avioni-charter i parë për sezoni turistik 2021, ja nga do vijnë turistët

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e veriut” ka një pistë prej 2.2 kilometrash dhe kullën e saj të vrojtimit, ndërsa në pjesën e vendqëndrimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img