- Advertisement -spot_img

TAG

Aksident tragjik

Nicki Minaj emocionon me fjalët për babain e saj: Kërkoj që t’i telefonoj

Në muajin shkurt, reperja e njohur amerikane Nicki Minaj humbi babanë e saj pas një aksidenti tragjik. Babai i këngëtares, Robert Maraj u nda...

Ja pamjet nga aksidenti tragjik në Egjipit, përplasja e dy trenave i mori jetën 32 personave dhe plagosi 60 të tjerë 

Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Egjipit, përplasja e dy trenave i mori jetën 32 personave dhe plagosi 60 të tjerë Dy trena pasagjerësh janë...

Aksident tragjik në Gjermani/ Ndërron jetë i riu shqiptar dhe vajza e tij 6-muajshe

Një i ri nga Lluka e Epërme e Deçanit bashkë me vajzën e tij 6-muajshe kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img