- Advertisement -spot_img

TAG

Aktore

Transformim befasues për një rol, aktorja e njohur: Dukem si 50-vjeç!

Transformimi fizik i aktores Jessica Chastain për rolin e saj të fundit, ishte befasues. Në filmin biografik, “The Eyes of Tammy Faye”, aktorja 44-vjecare...

Aktorja me famë botërore vishet nga stilistja e njohur shqiptare

Krijimet e stilistes shqiptare, Teuta Matoshi kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e yjeve botërorë, mes tyre dhe aktorja amerikane Blake Lively. Aktorja e njohur feston...

Aktorja e njohur diagnostikohet me sklerozë të shumëfishtë

Aktorja e njohur amerikane, Christina Applegate është diagnostikuar me sklerozë të shumëfishtë. Me anë të një postimi në “Twitter”, 49-vjeçarja njoftoi se ishte prekur...

E trishtë! Ndahet nga jeta aktorja e serialeve më të njohur

Aktorja e njohur amerikane, e njohur për rolet e saj në “Night Court”, “The Fall Guy”, “Hearts Afire”, Markie Post ka ndërruar jetë në...

Scarlett Johansson në pritje të ëmbël për herë të dytë

Aktorja Scarlett Johansson është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo do të sjellë në jetë fëmijën e parë nga lidhja e...

“Frikacakë të neveritshëm”, për këto fjalë aktorja u gjobit me 5 mijë euro, por kujt ia drejtoi

Brigitte Bardot është konfliktuar rëndë me gjuetarët italian e si pasojë është gjobitur me shumën e majme. Aktorja e njohur ka bërë një postim në...

Paradoksi në këto foto sa i adhurueshëm, aq dhe qesharak

Një vajzë në Twitter ka publikuar fotot e aktorëve gjatë setit të xhirimeve duke kryer veprime moderne, të veshur me rroba që i përkasin...

Margot Robbie tregon sekretin e saj qesharak: Mos psikoanalizoni faktin që jam 30-vjeç

Aktorja e njohur në mbarë botën, Margot Robbie ka zbuluar një sekret, të cilin askush nuk e dinte. Në intervistën e saj të fundit me...

Aktori më i dashur për publikun, ndahet nga jeta babai i Blake Lively

Një lajm i hidhur ka ardhur për familjen e Blake Lively, pasi i ati ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare. Aktori Ernie Lively, la...

U refuzua menjëherë, cila është aktorja që i mori mendjen Harry-t, para se të njihej me Meghan

Duka i Susses ishte i impresionuar nga aktorja e njohur amerikane, Jennifer Lawrence-n para se të njihte Meghan-in. Ai e kishte deklaruar se ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img