- Advertisement -spot_img

TAG

Alban Ramosaj

“I nisa Beatrixit kodet bankare”, Alban Ramosaj tregon tmerrin e përjetuar në avion

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj ka rrëfyer eksperiencën e frikshme teksa ka qenë duke udhëtuar me avion së fundmi. Këngëtari ka treguar se...

Si aktor hollivudian, Alban Ramosaj pas thikave thërret “Shpirto”

Pas suksesit të padiskutueshëm me “Thikat e Mia” në Këngën Magjike, Alban Ramosaj nuk i ka zhgënjyer as kësaj here fansat e tij. Në dukje...

I dedikoi këngën triumfuese, si ka reaguar ish-e dashura pas thikave të Albanit

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale....

Nga kritikat tek “Spanja” e tij e re, Alban Ramosaj i rrëfen të gjitha

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale....

Oriola Marashi surprizon Albanin, reagimi atij shkakton të qeshura

Ditën e sotme Alban Ramosaj ishte i ftuar në rubrikën “Gjysma Ime” me nënën e tij, që i dedikoi edhe çmimin e parë në...

Alban Ramosaj tregon fjalën e çuditshme që ka thënë për herë të parë

Fituesi i Festivalit Kënga Magjike 2021, Alban Ramosaj ka folur për lidhjen e veçantë që ka me dy gratë më të rëndësishme në jetën...

Alban Ramosaj paska synime të qarta, pas fitores në “Kënga Magjike” gati për të hedhur hapin e madh

Alban Ramosaj arriti të triumfonte këtë vit në “Kënga Magjike” me këngën e tij “Thikat e mia”, që bëri për vete publikun shqiptar në...

Kozeta Kurti me thumba drejt këngës fituese, Flori dhe Albani i përgjigjen me ironi

Pas përfundimit të "Këngës Magjike", Kozeta Kurti, një nga 5 anëtaret e jurisë së festivalit, bëri një deklaratë të gjatë në rrjete sociale, ku...

“O mam fitova!”, Alban Ramosaj rrëfen emocionet e fitores së madhe

Të shtunën, Alban Ramosaj u shpall fitues i edicionit të 22-të të “Kënga Magjike”. Kënga “Thikat e mia” arriti të merrte votat e publikut,...

Alban Ramosaj ka dy fjalë për Flori Mumajesin, pas fitores spektakolare

Alban Ramosaj arriti të triumfonte në “Kënga Magjike” me këngën e  tij “Thikat e mia”. Kjo baladë e fuqishme arriti të rrëmbente shumicën epikëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img