- Advertisement -spot_img

TAG

ambulanca

LAJM I FUNDIT/ Aksidentohen dy automjete në Kavajë

Një aksident ka ndodhur pranë sahatit dhe xhamisë në qendër të qytetit të Kavajës. Në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilët janë dëmtuar rëndë...

Aksident tragjik, humb jetë 13-vjeçari, dëshmitari: Ambulanca vonoi dy orë

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në fshatin Gadime të Lipjanit, ku një fëmijë ka mbetur i vdekur. Dëshmitari i aksidentit, Ardit Ajeti ka thënë...

Aksidentohet autoambulanca, vdes pacienti

Një person i cili po transportohej me autoambulancë ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes autoambulancës dhe një veturë...

I shtrrirë në tokë, ambulanca refuzon të transportojë qytetarin në spital

Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetin e Sarandës. Një person i cili nuk dukej mirë nga ana shëndetësore ishte i...

Ekzekutimi i Everest Çakajt, mbërrin në vendngjarje ambulanca

Qyteti i Elbasanit është tronditur nga vrasja e 41-vjeçarit, Everest Çakaj. Policia e Shtetit thotë në reagimin zyrtar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:10,...

E pazakontë! Makinat e Formula 1 zëvendësohen me ambulanca

128 shoferë të ambulancave po stërviten për të menaxhuar trafikun në Stamboll. Mediat vendase bëjnë me dije se pista e cila u përdor nga...

LIVE EKSKLUZIVE/Aksident në lagjen 5 Maj,automjeti përplas…

Vetëm para pak minutash në lagjen 5 Maj në qytetin e Elbasanit ka ndodhur një aksident. Burime për InfoWebTv bëjnë me dije se një automjet...

LAJMI I FUNDIT/ Bllokohet ambulanca,shkak trafiku i rënduar

Në qytetin e Elbasanit ditën e sotme trafiku i automjeteve është tepër i dendur. Ky trafik ka filluar nga kryqëzimi i Cerrikut deri tek rrethrrotullimi...

90-vjeçari i pret rrugën ambulancës,shkakton aksidentin e tmerrshëm

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në rrugën e njohur me emrin Springburn, në Skoci rreth orës 9:30, në mëngjesin e të shtunës,...

Trafik i rënduar në hyrje të Tiranës, ambulanca me të sëmurin ngec në rrugë

Që në orët e para të mëngjesit, hyrja e Tiranës vijon të ketë një trafik tejet të rënduar. Qindra automjete kanë mbetur të bllokuara në...

Latest news

- Advertisement -spot_img