- Advertisement -spot_img

TAG

ambulance

Aksident i rëndë, ambulanca përplaset fuqishëm me automjetin

Një aksident ka ndodhur në afërsi të Spitalit Rajonal Berat mes një ambulance dhe një makine. Ambulanca është përplasur fuqishëm me një automjet në vendin...

Ngjarje e rëndë, vetëvritet gjatë natës një person

Një person është vetëvrarë me armë zjarri në Mirditë. Sipas burimeve ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:25, në fshatin Rreth i...

Furgoni përplas për vdekje të moshuarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një 80-vjeçari ka ndodhur mesditën e sotme në një lulishte në kryeqytet. Policia bën me dije se furgoni...

Partizani-Bilishti, 3 futbolliste humbin ndjenjat në fushë. Dyshimet e para

Frikë në ndeshjen e sotme të futbollit të femrave mes Partizanit dhe Bilishtit, e cila është ndërprerë pa u mbyllur ende pjesa e parë. Gjatë...

Vdekja e tre personave në Gjirin e Lalzit/ Familjarët do bëjnë njoftimin e rëndësishëm

Elfete, Afrim e Ferzinaze Haliti janë tre pjesëtarët e familjes nga Gjilani që humbën jetën si pasojë e helmimit nga kërpudhat në Gjirin e...

E mrekullueshme! Ambulanca kishte urgjencë/ Të rinjtë dalin nga makinat, hapin rrugën për 15 sekonda

Një ngjarje për t’u duartrokitur është shënuar në një qytet të vogël në Angli. Disa të rinj, të cilët kishin ngecur në trafik, teksa kanë...

Vetëhidhet nga kati i tretë i banesës 58-vjeçarja, humb jetën në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Mësohet se një grua me inicialet S.P i ka dhënë fund jetës duke...

Vetëvaret në oborrin e banesës 64 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në Vlorë, ku një 64 vjeçar është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës. Policia bën...

Aksidentohet autoambulanca pasi përplaset me një automjet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit Tren. Autoambulanca është përplasur me një automjet duke përfunduar në një...

(VIDEO) Gjendja e mjerueshme e ambulancave të spitalit të Peqinit

Shërbimi Shëndetësor  në qytetin e Peqinit ka qenë dhe mbetet një funksion i rëndësishëm, pasi spitali i Peqinit duhet të përballojë shërbimet shëndetësore të specializuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img