- Advertisement -spot_img

TAG

Angelina Jolie

Çfarë po ndodh? The Weeknd dhe Angelina Jolie spikaten në shoqërinë e njëri-tjetrit

Që kanë darkuar së bashku ky është fakt, por si miq apo diçka më shumë, këtë nuk e dimë. Aktorja Angelina Jolie ka ngjallur thashethemet...

Vazhdimi i romancës mes Jolie dhe ish-bashkëshortit të saj, aktorja i prezanton djalin

Personazhe të famshëm të showbiz-it janë rikthyer tek ish-partnerët/et e tyre për të vazhduar romancën aty ku e lanë dhe s’dimë nëse këtë gjë...

Dashuri e re në horizont: Depp dëshiron dëshpërimisht të fitojë Angelina Jolie

Pas një divorci të trazuar me Amber Heard, aktori i famshëm Johnny Depp dyshohet se është serioz në qëllimin e tij për të fituar...

Kinematografia e kishte pritur me padurim,rikthehet Angelina Jolie me filmin e saj më të ri

Pas kaq shumë kohësh Angelina Jolie i rikthehet karrierës së saj të mirënjohur të aktrimit.E munguar në kinematografi,aktorja vjen me një rol kryesor në...

The Rock dhe Angelina Jolie në preferencat e amerikanëve për presidentë të ardhshëm

Personazhi i njohur i ekranit Dwayne Johnson, i njohur më mirë me pseudonimin The Rock (Shkëmbi) ka shijuar suksesin si sportist, aktor e madje...

U akuzua për dhunë në familje, Brad Pitt reagon ndaj akuzave

Lufta ligjore midis Brad Pitt dhe Angelina Jolie po bëhet më e shëmtuar nga dita në ditë. Së fundmi aktorja Angelina Jolie ka akuzuar...

Ushtroi dhunë në familje? Të rejat e Brad Pitt pas deklaratës së bujshme të Angelina Jolie

Lufta ligjore midis Brad Pitt dhe Angelina Jolie po bëhet më e shëmtuar nga dita në ditë. Së fundmi aktorja Angelina Jolie ka akuzuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img