- Advertisement -spot_img

TAG

ardian capja

Kërkoi lirimin nga burgu, GJKKO jep vendimin për Ardjan Çapjan

  Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka refuzuar kërkesën e Ardian Çapajt, për masë më të butë sigurie, duke e lënë...

Ardjan Çapja, pasi kaloi problemet me zemrën i çon kërkesë Gjykatës

  Gjykata e Posaçme e Apelit do të shqyrtojë këtë të hënë kërkesën e Ardian Çapjes për ndryshim të masës së sigurisë. Dosja ndaj Çapjes...

LAJM I FUNDIT/ Ardian Çapja del nga QSUT

Ardian Çapja ka lënë ambientet e spitalit të Kardiokirurgjisë në QSUT, duke u transferuar në ambientet e Spitalit të Burgut. Nëpërmjet avokatit të tij,...

Ardian Çapja dërgohet me urgjencë në spital

TIRANË Një ditë pas arrestimit të tij në Elbasan, Ardjan Çapja është dërguar me urgjencë në QSUT. Ai ka shfaqur probleme me zemrën dhe aktualisht...

Artan Hoxha : Ardian Çapjas i është dhënë ndihmë mjekësore në burg

Gazetari Artan Hoxha zbuloi ditën e sotme se Florenc Hoxha u largua nga vendi drejt Stambollit ditën kur u prenë udhër-arrestet ndaj tij dhe xhaxhait...

Policia merr në mbrojtje prokurorin që hetoi Ardian dhe Florenc Çapen. Emri

Policia e Elbasanit ka marrë në mbrojtje prokurorin që ka hetuar Ardian dhe Florenc Çapjan. Panorama mëson se Ritvan Sukaj është marrë në mbrojtje nga...

Bastiset banesa e Ardian Çapjas, Policia zbulon dhe një të dënuar

Bastisja e banesës së Ardian Çapjas, Policia zbulon dhe një të dënuar që fshihej aty. Iu gjenden radio dhe uniforma policie Ka shkuar në 2...

Latest news

- Advertisement -spot_img