- Advertisement -spot_img

TAG

Armando Beqiri

Vrasje e planifikuar , Stërkaj pranoi ekzekutimin e Armando Beqirit, zbulohet roli i të dashurës së tij

  Ekzekutimi i Armando Beqirit në Islandë ishte planifikuar me detaje dhe lëvizjet e tij u monitoruan natën kur ai u vra, sipas aktakuzës së...

Publikohet emri i autorit që dyshohet se ekzekutoi Armando Beqirin. Shok i ngushtë me viktimën

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ekzekutimin e Armando Beqirit në Islandë disa javë më parë. Në vendngjarje u gjetën...

Shqiptari pranon vrasjen e Armando Beqirit në Islandë

Zbardhet ekzekutimi i shqiptarit Armando Beqiri në 13 shkurt të këtij viti në Islandë. Autori është një shqiptar, që e ka pranuar krimin. Policia...

Dyshohet se u vra nga një shqiptar. Ekzekutimi i mirorganizuar i Armando Beqirit

Armando Beqiri, shqiptari i cili u ekzektua disa ditë më parë pranë shtëpisë së tij dyshohet se është vrarë nga një bashkëkombës i tiji. Mediat...

8 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit

Shkon në 8 numri i personave të arrestuar për vrasjen e shqiptarit Armando Beqiri në Islandë. Mediat në Reikjavik shkruajnë se mbrëmjen e djeshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img