- Advertisement -spot_img

TAG

Arme

LAJM I FUNDIT/ 60-vjeçari qëllon me armë motrën e tij

Vëllai ka plagosur motrën e tij me armë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bishan. Mësohet se vëllai, Seit Danaj, 60 vjeç pas një...

4 mësues të vdekur dhe dhjetëra nxënës të rrëmbyer…Sulm me armë në një shkollë

Disa sulmues me armë të enjten kanë vrarë katër mësues, dy policë dhe kanë rrëmbyer dhjetëra nxënës dhe mësues në një sulm ndaj një...

(Video) Grushta në kokë dhe të qara, vrasësi i fëmijës 2-vjeçar i merr armën polices

Një i dyshuar ka arritur që t’ia marrë nga trupi armën zyrtare një hetueseje gjatë marrjes në pyetje. I ndaluari është i dyshuar për...

Plagoset me armë një person

A.I. nga Dibra mbrëmë është plagosur me armë zjarri dhe për shkak të seriozitetit të lëndimeve, pas ndihmës së parë në Spitalin e Përgjithshëm,...

Të shtëna me armë zjarri në Gjermani, humbin jetën 2 persona

Ditën e sotme u regjistrua një ngjarje e rëndë në Eskelkamp, Nordrhein-Westfalen, në Gjermaninë perëndimore. Si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri...

Të shtënat me armë zjarri plagosën 13 të persona, dy në gjendje kritike

Të paktën 13 persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e së shtunës pas të shtënave me armë në qendër të qytetit të Austin, Texas,...

Degradon sherri mes kushërinjve, njëri prej tyre qëllon me pushkë

Një sherr mes dy kushërinjve në Maliq ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Pogdorie. Fillimisht konflikti ka...

4 të vdekur nga të shtëna me armë zjarri në SHBA

Katër persona u vranë, përfshirë dy të mitur, pas disa të shtënave me armë zjarri gjatë një periudhe 3 orëshe në zonën e Kansas...

Ndryshon versioni i ngjarjes/ Vrau dy persona dhe u vetëvra, autori u konfliktua me pronaren dhe mori armën e gjahut

  Përmbyset dinamika e ngjarjes së rëndë që tronditi Greqinë paraditen e sotme ku një person vrau dy të tjerë dhe më pas iu vetëvra....

Elbasan, arrestohen tre shtetas, 2 të tjerë në kërkim. Komunikata e policisë

Finalizohet një tjetër operacion për parandalimin dhe goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Sekuestrohen fara kanabisi, bimë narkotike kanabis dhe municion. Vihen në pranga...

Latest news

- Advertisement -spot_img