- Advertisement -spot_img

TAG

Arratisje

Arratisen palestinezët/ Avionët izraelitë godasin në Gaza

Pas arratisjes së gjashtë të burgosurve palestinezë nga një burg Izraelit, avionët gjuajtes kanë goditur dje disa objektiva në qytetin e Gazës, duke shkaktuar...

U mor peng nga grupi kriminal, shqiptari i tortuar i spiunon në polici, 6 të arrestuar

Autoritetet policore në Spanjë kanë goditur me sukses një grup kriminal atje, që merreshin me kultivim dhe shpërndarje të lëndës narkotike. Grupi prej gjashtë anëtarësh,...

(Video) Donte të shpërqëndronte policinë, burri hedh foshnjen nga makina

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Florida të SHBA-ve. Një burrë, i cili ishte duke u ndjekur nga policia, ka hedhur nga dritarja e...

E bujshme! Si u arratis drejt Shqipërisë me 2 miliardë dollarë me vete themeluesi i kriptomonedhës turke

Detaje të reja kanë dalë në skenë nga arratisja e Faruk Fatih Ozer, themeluesi i shkëmbimit të brendshëm të kriptomonedhave THODEX në Turqi, i...

13-vjeçarja arratiset në mesnatë pas grindjes me të atin. Dyshohet se…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë, ku një 13-vjeçare me iniciale L.B. është arratisur nga shtëpia në mesnatë. Sipas gazetës “Si”, e...

I shpërthen makina,shqiptari po i fshihej policisë/Arsyeja do t’ju befasojë

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua mbrëmë në Borchen të Gjermanisë. Banorët raportuan se kishin parë një aksident. Sipas tyre, makina e aksidentuar kishte...

Fjolla nuk pyet për shtet! Teksa policia e kërkon këngëtarja surprizohet nga dhurata e partnerit

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie. Mbrëmjen e djeshme,...

Edhe pse e arratisur nga policia Fjolla Morina vazhdon që të mbështesë Albin Kurtin

Edhe pse e arratisur nga policia, kjo nuk e pengon këngëtaren Fjolla Morina që të mbështesë Albin kurti. Përmes një story në Instagram Fjolla Morina...

Lajm i bujshëm nga Italia. Arratiset ”bosi i drogës” Moisi Habilaj, Policia e shpall në kërkim

  Moisi Habilaj i është arratisur drejtësisë italiane. Habilaj, i cili ishte nën masën e arrestit të shtëpisë, nuk është gjetur në banesë në momentin...

E rëndë në Greqi/ Shqiptati i çan kafkën me hanxhar dy personave

Autoritetet greke dyshojnë se shqiptari që vrau duke i masakruar me thikë ukrainasen dhe partnerin e saj të ri, një grek, ka kaluar kufirin...

Latest news

- Advertisement -spot_img