- Advertisement -spot_img

TAG

Arrest me burg

Abuzuan me të miturën në Mirditë, Gjykata e Lezhës jep vendimin për 5 abuzuesit

  Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë ”arrest me burg” për 5 personat që dyshohet se abuzuan dhe shantazhuan një 15-vjeçare në Mirditë. Gjykata...

U dha masa e arrestit me burg, avokati i efektivit të Reneas: Kjo masë nuk duhet të jepej

  Në seancën e sotme gjyqësore është dhënë masa e arrestit për efektivin e Reneas dhe dy shtetas të tjerë që dyshoheshin si bashkëpunëtor të...

Tentoi të digjte fletët e votimit, jepet masa për fierakun

  Diten e sotme eshte dhene masa Arrest me burg per Mikel Postolli 37 vjecarin i cili pasditen e 25 prillit tentoj te digjte kutite...

LAJM I FUNDIT/Gjykata ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për

  Gjykata ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Selim Çekaj. Mbi të rëndon akuza e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Sipas burimeve, edhe gjatë...

Vrasja e Behar Sofisë, gjykata merr vendimin për Xhuliano Vishën

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Xhuliano Vishën, njëri nga të arrestuarit si i përfshirë në vrasjen e biznesmenit Behar...

Caktohet masa e “arrestit me burg” për Alban Gurin, shoferi i cili aksidentoi për vdekje 10-vjeçaren

Gjykata e Tiranës caktoi masën e “arrestit me burg” për Alban Gurin, shoferi i cili aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren ditën e dielë. Guri...

Latest news

- Advertisement -spot_img