- Advertisement -spot_img

TAG

arrestohet

Kapet me 127 kg drogë, arrestohet në Sarandë trafikanti i shumëkërkuar

Policia ka arrestuar një 48-vjeçarin Teli Qosanj, pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje...

Arrestohet Edmond Braka në Fier, i shpallur në kërkim ndërkombëtar

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është i shpallur në kërkim ndërkombëtar për “vrasje me dashje”. Policia njofton se në pranga ka...

Arrestohet 34-vjeçari në Fier, sekuestrohen 210 fara kanabisi gati për shitje

Një 34 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Fier, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë shtetasi T. C.,...

Arrestohet mjeku shqiptar, nuk i dha shërbim pacientit të moshuar (EMRI)

    Prokuroria Themelore në Prishtinë përmes një njoftimi ka bërë të ditur që mjeku nga Podujeva, Ibrahim Hoti është arrestuar nga Policia e Kosovës. Kjo erdhi...

I bastiset shtëpia, arrestohet Vali Corleone

  Personazhi i njohur për publikun nga Kosova, Vali Corleone është prangosur dje pasi fillimisht është bërë bastisja e shtëpisë së tij. Pas intervistimit, me vendim...

Arrestohet Atdheu i Përputhen: çfarë është duke ndodhur

Konkurrenti shumë i komentuar i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, duket se së fundmi ka pasur probleme me policinë. Burimet kanë filmuar konkurrentin në bulevardin e Tiranës,...

Mori kredi në emër të një personi tjetër/ Arrestohet 22-vjeçari në Shkodër

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi me anë të mashtrimit ka marrë kredi në emër të një personi tjetër. Bëhet me dije...

Arrestohet 37-vjeçari për përvetësim të parave

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 37 vjeçar të shpallur në kërkim për përvetësim të parave dhe mallrave. Ndalimi i tij është bërë...

Kultivoi kanabis në bodrumin e një ambienti të mbyllur, arrestohet 49-vjeçari

Një 49-vjeçar në Lezhë është arrestuar për kultivim lëndësh narkotike. Mësohet se me finalizimin e operacionit të koduar “Shënkolli”, u vu në pranga 49-vjeçari L....

Operacioni ndërkombëtar i drogës, arrestohet 30 vjeçari i shpallur në kërkim

Operacioni ndërkombëtar i drogës, arrestohet në Vlorë  30 vjeçari i shpallur në kërkim Ka shkuar në 6 numri i të arrestuarve në Vlorë në kuadër...

Latest news

- Advertisement -spot_img