- Advertisement -spot_img

TAG

Asfiksim

Rrjedhja e gazit në shkollë,shprehen nxënësit:”Filluam që të ndjenim erën e keqe,qëndruam dhe tre orë të tjera me dritare hapur”

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që u regjistrua në një shkollë private, ku ka pasur rrjedhje gazi. Ngjarja ka ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img