- Advertisement -spot_img

TAG

ASTIR

E fundit/ Flakët “pushtojnë” katin e gjashtë të një pallati në Astir

Një zjarr ka përfshirë katin e gjashtë të një pallati në Astir, aty ku ka një prani të madhe zjarrfikësish. Mesohet se familjaret jane...

Zemërohen qytetarët: Prej 9 vitesh nuk marrin dot hipotekat e shtëpisë

  Banorët e një pallati në Astir kanë apeluar për ndihmë nga shteti për të marrë hipotekën e shtëpive të tyre që nuk i jepet...

LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Tiranë, mjeti përplas këmbësorin

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku një mjet i tonazhit të rëndë...

Flet shoku i Përparimit që vrau dy motrat: Është nga Brraka, mblidhte kanaçe me karrocë

Në lidhje me autorin e vrasjes së dy motrave, Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani në Astir ka folur edhe ish shoku i klasës së...

E FUNDIT/ I riu plagos më armë mamanë e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e “Astir-it”, ku një djalë ka plagosur me armë mamanë e tij. Mësohet se i...

Latest news

- Advertisement -spot_img