- Advertisement -spot_img

TAG

Astrit Patozi

“Mori plaçkat dhe Patozi”Ç’do të ndodhë me forcat politike që dështuan në zgjedhje?

4 parti të reja të djathta u krijuan para zgjedhjeve  për të ndryshuar skenën politike shqiptare, por asnjë prej tyre nuk arriti te kaloi...

Doli me zero deputetë në zgjedhje/ Astrit Patozi jep dorëheqjen nga kreu i partisë “Bindja Demokratike”

Pas Jozefina Topallit, e cila dha dorëheqjen nga partia e saj, është dorëhequr nga drejtimi i partisë "Bindja Demokratike", Astrit Patozi. Përmes një postimi...

Nuk mori asnjë mandat, Astrit Patozi dorëhiqet nga drejtimi i partisë Bindja Demokratike

Nuk mori asnjë mandat, tërhiqet nga drejtimi i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi. “Marr përgjegjësinë dhe dorëhiqem nga drejtimi i bindjes demokratike Duke falenderuar edhe një herë...

Patozi ironizon liderët : S’janë kaq të egër, janë puthur e përqafuar

Koordinatori i përgjithshëm i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka ironizuar dy liderët e forcave më të mëdha politike, PS dhe PD. Në një postim...

Latest news

- Advertisement -spot_img