- Advertisement -spot_img

TAG

atentat

“Bjeri, bjeri! Mos e lër”/ Pamje “lufte” në zemër të Sarandës, momenti kur plagoset pronari i “Orange Club” (Video)

Del videoja e sherrit me armë jashtë ambienteve të Club ‘Orange’ në Sarandë, ku mbeti i plagosur pronari i lokalit Spiro Iljadhi, si dhe...

Kush janë 3 personat që qëlluan me armë drejt biznesmenit të njohur në Sarandë (FOTO, EMRAT)

Është zbardhur plagosja me armë automatike e ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë ndaj pronarit të ‘Orange Club’, Spiro Iljadhi. Policia ka bërë identifikimin...

Atentati ndaj biznesmenit në Sarandë, ky është një nga autorët

InfoWebTv ka siguruar foton e njërit prej personave të shpallur në kërkim, për atentatin e kundrejt biznesmenit në Sarandë Spiro Iljadhi, i cili mbeti...

Zbardhet ngjarja e ndodhur në Sarandë, identifikohen 3 autorët

Eshtë zbardhur ngjarja e regjistruar mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri biznesmeni Spiro Iljadhi. “Zbardhet ngjarja e ndodhur mëngjesin...

Atentati, kush është turisti shqiptaro-amerikan që mori plumba aksidentalisht. Dërgohet me helikopter në Tiranë

Identifikohet turisti shqiptaro-amerikan që mbeti aksidentalisht i plagosur si pasojë e të shtënave në Sarandë, ku në orët e para të mëngjesit iu bë...

Ky është pronari i ‘Clubit’ të njohur i qëlluar me breshëri kallashnikovi (Emri+Foto)

Një ngjarje rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës, ku një 35-vjeçar i identifikuar si Spiro Iljadhi, është qëlluar me breshëri...

Qëllohet me breshëri automatiku biznesmeni, plagoset edhe një turist. Emri, foto

Zbulohen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë në Sarandë, ku persona ende të paidentifikuar kanë sulmuar me armë zjarri një biznesmen,...

LAJM I FUNDIT/ Atentati në Kaninë , arrestohet Edison Begaj

InfoWebTv bën me dije se është arrestuar Edison Begaj, të cilit iu bë atentati në Kaninë. Forcat Renea dhe policia e Vlorës zbarkuan në Lungomare...

Atentati me dron ndaj biznesit të Lefter Kokës, autori i arrestuar biznesmen në Durrës, iu gjet me vete pulti dhe… (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit, ku ndaj biznesit të deputetit Lefter Koka është tentuar një sulm me...

E pabesueshme! Atentat me dron biznesit të Lefter Kokës në Durrës (VIDEO)

Biznesit të ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës në Durrës i është vendosur tritol me dron. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në kantinën...

Latest news

- Advertisement -spot_img