- Advertisement -spot_img

TAG

audi

Ndërron jetë 62-vjeçari, u aksidentua duke shkuar në punë nga 21-vjeçari

Ishte duke shkuar në punë, kur u përplas nga një mjet “Audi”, në aksin rrugor Shijak - Xhafzotaj, Durrës. I dërguar me urgjencë në spital,...

Humb jetën në spital 62-vjeçari që u përplas nga audi

Mesditën e sotme u regjistrua një ngjarje e rëndë në Xhafzotaj të Durrësit, ku një 21-vjeçar i cili ishte duke lëvizur me automjetin e...

Aksidentoi këmbësorin e moshuar, shoqërohet në polici i riu

Durrës/Informacion paraprak Më datë 16.06.2021, në orën 15:20, në aksin rrugor Shijak-Xhafzotaj, Durrës, shtetasi A. L., 21 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Audi”, ka aksidentuar...

Aksident i rëndë, Toyota ‘ngec’ mbi trafikndarëse, Audi përfundon mbi trotuar

Një aksident automobilistik është shënuar paraditen e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, njëri tip Audi dhe tjetri tip Toyota. Si...

Përplaset për vdekje nga makina, kush është 65-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është rregjistruar mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:30 në rrugën dytësore Kavajë-Mali i Robit, përballë shkollës Qerret. Mjeti tip “Audi”...

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, përplasen tre makina, problem qarkullimi

Tre makina janë përfshirë në një aksident, në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Vajkan”. Në aksident janë përfshirë një automjet tip “Toyota”, një “Benz”...

Dyshime se Audi luksoz R8 u dogj nga ish e dashura

Një automjet luksoz u dogj në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në bregdetin e Vlorës. Djegia e ”Audit R8 mori vëmendjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img