- Advertisement -spot_img

TAG

balla

Albana Vokshi denoncon shkeljen e Kodit Zgjedhor nga Ogerta Manastirliu

Kandidatja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, deklaroi se qeveria ka thyer heshtjen zgjedhore, duke hedhur “asfalt elektoral” në mesnatë. “Qeveria thyen heshtjen zgjedhore, hedh fshehurazi...

Lista e plotë e kandidatëve të PS në qarkun Elbasan dhe në shkallë vendi. Renditja

Taulant Balla prezantoi emrat për deputetë të Partisë Socialiste për secilin qark, i cili vijon si më poshtë: Shkodër 1. Edona Bilali 2. Paulin Sterkaj 3. Benet Beci 4....

Elbasan/ Kryetari i Grupit Palamentar Socialist Taulant Balla: Ja si e përballuam emergjencën nga moti. Flet edhe për zgjedhjet

Kryetari i Grupit Palamentar Socialist Taulant Balla në një deklaratë për mediat ka folur për përballimin e situatës së krijuar nga moti në qarkun...

Balla në Elbasan akuza ndaj Bashës:” Qartëso rolin tënd në përbaltjen e UÇK-së!”

Ditën sotme personalitete të politikës nga qarku i Elbasanit kanë përkujtuar çlirimin e qytetit nga Lufta Nacionalçlirimtare. Ashtu siç ka ndodhur edhe vitet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img