- Advertisement -spot_img

TAG

banesë

Përfshihet nga flakët një banesë 2-katëshe në Mirditë

Një banesë 2-katëshe është përfshirë nga flakët mesditën e sotme, duke u shkrumbuar tërësisht. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 në fshatin Klos...

Dolën pas pune dhe e ftoi në shtëpi, shqiptari kryen marrdhënie me 29-vjeçaren

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet nga vendi fqinj, pasi një shqiptar akuzohet nga autoritetet greke se ka përdhunuar një 29-vjeçare. Shtetasi shqiptar, 45 vjeç,...

Fëmija i mitur i vendos flakën shtëpisë, shkrumbohet banesa dy katëshe

Një banesë dy katëshe është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit. Nga burimet paraprake mësohet se banesa ishte në pronësi të shtetases Nafie...

Ndërron jetë pas dy ditësh në spital 57-vjeçari ra nga ballkoni i shtëpisë

Një 57-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e djeshme në spital për shkak të dëmtimeve të marra pasi kishte rënë nga lartësia. Lajmi është konfirmuar nga...

Kush është gruaja që vodhi 75 mijë euro në shtëpinë e 63 vjeçarit

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur në Përmet, ku një 63-vjeçari i vodhën një shumë parash në banesën e tij. Kapet dhe ndalohet një shtetase...

Zbardhen mesazhet e 38 vjeçarit që u gjet i vdekur në banesën e tij, çfarë i tha ish e dashura për herë të fundit

Një ngjarje e rëndë u shënua disa ditë më parë në Tiranë, pasi në rrugën “Kristi Maloku” u gjet i pajetë në banesën e...

LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët banesa trekatëshe, nisen me urgjencë dy zjarrfikëse

  Një banesë trekatëshe është përfshirë nga flakët në qytetin e Fierit, ndërsa derimë tani nuk raportohet për persona të lënduar. Siç shihet dhe në foto...

Tymi pushton zonën, përfshihet nga zjarri një banesë

Një banesë është përfshirë nga zjarri në Ishull Lezhë, ditën e sotme. Burime bëjnë me dije se  fatmirësisht familjarët kanë dalë jashtë në momentin...

I vunë tritol në banesë, flet zyrtari i PD-së: Nuk kam pasur përplasje me asnjë, ka qenë e papritur (EMRI)

  Detaje të reja kanë dalë në dritë nga shpërthimi i një sasie tritoli mbrëmjen e djeshme në Shijak, në një banesë në lagjen “Kodra”. Pronari...

Përfshihet nga flakët një banesë , pësojnë djegie në trup dy persona, njëri në gjendje kritike

Përfshihet nga flakët një banesë në lagjen nr.1 të Pogradecit. Pësojnë lëndime dy persona. Burime thonë se njeri prej tyre është në gjendje të rëndë...

Latest news

- Advertisement -spot_img