- Advertisement -spot_img

TAG

barcelona

Pas largimit të Messit, Barcelona zgjedh kapitenin e ri të ekipit

Barcelona ka zgjedhur kapitenin e ri të ekipit pas largimit të Lionel Messit, të cilin vetëm zyrtarizimi e mban larg PSG-së. Pesë kandidatë ishin në...

Neymar thyen sërish zemrat e tifozëve të Barcelonës

  PSG ka konfirmuar se Neymar do vazhdojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2025. Gjatë ditës ishte folur shumë se klubi dhe braziliani...

Ndodh e papritura! Babai dhe agjenti i Haaland zbarkojnë te Barcelona

Kur askush nuk e priste, Barcelona duket se ka gati lëvizjen më të bujshme të merkatos së verës së ardhshme, Erling Haaland. Mino Raiola...

Barcelona shpallet klubi më i mirë i Dekadës Janë të dhëna zyrtare dhe e thotë IFFHS….Barcelona është klubi më i mirë i dekadës. Federata e historisë...

Teste me tamponë për të gjithë lojtarët e Barcelonës/A ka rezultuar ndonjëri pozitiv?

Lajme të këqija për Barcelonën. Dy pjestarë të stafit teknik të skuadrës së Barcelonës kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmi është bërë i ditur nga...

Mbaron kontratën në qershor me Barçën/ Messi: “Tek Real Madridi? E pamundur

Lionel Messi përfundon marrëveshjen me ekipin e Barcelonës në qershor, ndërkogë që Manchester City dhe PSG kanë shprehur prej kohësh dëshirën për të pasur...

“El Classico”/ Barca dhe Reali përballen sot

Derbi i quajtur “El Classico” do të luhet sot nga ora 16:00 në stadiumin ikonik “Camp Nou”.Skuadra e Real Madridit nesër pritet që të...

Latest news

- Advertisement -spot_img