- Advertisement -spot_img

TAG

Bill Cosby

Lirimi i aktorit nga burgu, modelja reagon e revoltuar: Ai më ka përdhunuar

Janice Dickinson, një nga dhjetëra gratë që ka akuzuar Bill Cosby për abuzim seksual dhe ka dëshmuar kundër tij në gjykatë, është shprehur e...

Drogoi dhe përdhunoi një grua, aktori i njohur del nga burgu pas 3 vitesh  

Gjykata më e lartë e Pensilvanisë ka rrëzuar dënimin për aktorin Bill Cosby, pasi një marrëveshje që ai ka bërë më herët me një...

Latest news

- Advertisement -spot_img