- Advertisement -spot_img

TAG

Bujar Nishani

PD mbledh Këshillin Kombëtar, ja kur do të zgjidhet pasuesi i Nishanit dhe Kryesia e re

Ditën e hënë Partia Demokratike do të zgjedhë pasuesin e Bujar Nishanit në krye të Këshillit Kombëtar, Kryesinë e re, Sekretariatin, Departamentet, por edhe...

Nishani i revoltuar ndaj atyre që e hoqën nga lista/ Edith Harxhi i tregon telefonin Bashës

Dy ditë na ndajnë nga zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, ku në garë janë katër kandidatë. E ndërsa ditët e fundit, Jemin Gjana...

Bujar Nishani nuk kursen sulmet: Jam për luftë, Basha s’më heq dot

Kandidatja për postin e kryetares së PD-së në zgjedhjet e 13 Qershorit, Edith Harxhi ditën e sotme ishte në Berat për të shpalosur përpara...

Bujar Nishani ia thotë troç Lulzim Bashës: Thuaj nëse të ka shantazhuar Sali Berisha apo i ke marrë vetë vendimet!

  Bujar Nishani, një prej zërave më me ndikim në Partinë Demokratike i ka bërë një thirrje të fortë dhe publike kreut të kësaj force...

Nishani: Qëllimi i Lulzim Bashës është vula dhe karrigia e vulëmbajtësit, dhe jo rritja e Partisë Demokratike

Kreu i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani ka reaguar pas mbledhjes së Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD-së, zhvilluar ditën e djeshme në selinë blu...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, zbardhet fjala e Nishanit: Përballë kemi një regjim gangsterësh

Nishani: “PD sot ndodhet në një situatë dëshpërimi, zhgënjimi, udhëkryqi, por edhe momenti historik. Së pari dua të shpreh simpatinë, solidaritetin dhe mirënjohjen time për...

Mbledhja e parë pas humbjes në 25 Prill, kreu i PD mbledhje edhe në qytetin e Elbasanit

Kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë sot Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar të partisë, takim që vjen pas kontestimit të rezultatit të zgjedhjeve...

Mblidhet sot Këshilli Kombëtar i PD-së, zërat brenda PD kërkojnë dorëheqjen e kryetarit Lulzim Basha

Ditën e sotme pritet të mblidhet Kryesia dhe Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike.Ky takim vjen në një moment kur zërat e brendshëm në Partinë...

Bujar Nishani flet për zgjedhjet: 25 prilli nuk solli asnjë ndryshim në Shqipëri, nuk do lejojmë degradimin e PD

Nga Korça, në një takim me mbështetës dhe themelues të degës lokale të këtij qyteti, kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani deklaroi...

Doli kundër Bashës pas humbjes në 25 prill, Bujar Nishani me deklaratë të fortë

  Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Bujar Nishani ka deklaruar se ai vetë do të largohet nga politika nëse pas ankesave që ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img