- Advertisement -spot_img

TAG

bulqize

(Emri) Tentoi të vrasë gruan me thikë, arrestohet 51-vjeçari

Ylli Sheu 51-vjeç është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Uniformat blu njoftojnë se 51 vjeçari pasi e...

Vdekja e minatorit 35-vjeçar në Bulqizë, arrestohet një punonjës, procedohen dy të tjerë

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u arrestua në flagrancë shtetasi : -D. K., 34 vjeç, banues në Bulqizë, për...

Bulqizë/ Shembet masivi shkëmbor, humb jetën minatori 27-vjeçar

Aksident në minierën e Bulqizës, një minator ka humbur jetën. Viktima, Eldi Alla 27 vjeç ka qenë duke bërë kontrollin e galerisë, kur është shembur...

Shpërthen miniera/ Plagoset minatori 36 vjeçar, dërgohet me helikopter në Tiranë

  Një minator ka mbetur i plagosur rëndë në një nga galeritë e zonës D të minierës së Bulqizës. Paraprakisht dyshohet se ka patur një...

Shembja e Minierës së Martaneshit në Bulqizë, nisin hetimet për 53-vjeçarin

  Një ditë pas incidentit të ndodhur ditën e djeshme në Minierën e Martaneshit në Bulqizë, ku si pasojë e rrjedhjes së gazit u asfiksuan...

Dibër/ 2 të arrestuar, 2 në kërkim dhe 2 të tjerë në ndjekje të lirë

2 qytetarë nga Bulqiza janë arrestuar, pasi dyshohen si autorët e grabitjes së një dyqani celularësh, në Maqellarë. Njoftimi i policisë: Vijon puna intensive hetimore për...

Sekuestrohen 7 pajisje elektronike, procedohet penalisht pronari i lokalit.

  Vijojnë kontrollet e imtësishme për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Si rezultat i kontrolleve dhe bashkëpunimit me qytetarët evidentohet dhe goditet një rast i...

Aksidentoi për vdekje të miturën dhe plagosi nënën e saj, arrestohet drejtuesi i mjetit

  Policia e Bulqizës ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit që aksidentoi një ditë më parë një 57 vjeçare së bashku me vajzën e...

Shoferi përplas nënën me vajzën 10-vjeçare, humb jetën në spital e mitura, rëndë gruaja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës, ku drejtuesi i mjetit Zenel Shyti duke drejtuar automjetin dyshohet se...

Aksidentohet rëndë bashkë me të ëmën, ndërron jetë 12-vjeçari

Ka ndërruar jetë fëmija 12-vjeç i cili u aksidentua së bashku me të ëmën këtë të diel në Bulqizë. Burimet bëjnë me dije se i...

Latest news

- Advertisement -spot_img