- Advertisement -spot_img

TAG

çantë

Kjo është gjëja më e shtrenjtë që Paris Hilton ka në gardërobën e saj

Paris Hilton ka një gardërobë për t’u pasur zili dhe kjo s’është për t’u çuditur. Por e dini cili është shpenzimi më i madh...

Marka luksoze rikthen çantën e preferuar të Princeshës Diana

Edhe pse në një post serioz, Princeshë Diana kombinonte me hijeshi veshjet e saj moderne për kohën. Të qënurit një princeshë nuk e pengonte...

5 objektet kryesore që nuk duhet t’i mungojnë çantës së plazhit

Sezoni i verës ka mbërritur e me siguri po vërtiteni në shtëpi duke menduar së çfarë të fusni në cantën tuaj të plazhit. Për...

Çantën plot me euro, kapet shoferi i kamionit në kufi, ja për çfarë akuzohet

Është goditur një rast i mosdeklarimit të të hollave në kufi, sekuestrohen 41.045 euro. Procedohet penalisht poseduesi i shumës monetare. Shërbimet e Policisë Kufitare në...

E preferuar nga VIP-at, sa kushton çanta e njohur prej ‘meme-ve’

Ka një çantë që gjithmonë e më tepër po e shohim ta përdorin vajzat e showbizit. Mesa duket, çanta e vogël e markës ‘Jacquemus’...

Po kthehej në Shqipëri me një çantë plot me euro, shqiptarin e gjen belaja në Rinas

Të transferosh shuma të mëdha parash ndërmjetë shteteve të ndryshme duhet ti kesh të deklaruara. Se përndryshe e pëson. Një 27 vjeçar ishte duke udhëtuar...

Policia e kap në flagrancë,i mbushi aq shumë çantat me para sa nuk i ngrinte dot

Për policinë, ishin para të kapura shumë lehtë. Efektivët britanikë sekuestruan 5 milionë paundë ‘cash’, sasia më e madhe që ka zbuluar ndonjëherë forca policore...

Kapet me 100 mijë pound në çantë, arrestohet në Angli 29-vjeçari shqiptar (EMRI)

Ajet Balesi, 29 vjeç është arrestuar nga autoritetet angleze pasi u kap me 100 mijë paund para të thata në makinë. Shqiptari i cili jeton...

Latest news

- Advertisement -spot_img