- Advertisement -spot_img

TAG

celibashi

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

  Në zgjedhjet e 25 Prillit u përdor për herë të parë Pajisja për Identifikimin Elektronik. Pajisja duhet të bënte regjistimin e gjurmës së gishtit...

Celibashi pranon pretendimet e opozitës: Nëse fleta e votimit do të…

“Ju jeni vetë dëshmitarë që kemi zhvilluar një fushatë të gjerë lidhur me shpjegimin e mënyrës sesi votohet. Nuk dua të bëj profetin, por në...

Celibashi, thirrje partive: “nxisni komisionerët tuaj të numërimit për të vijuar punën”

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi iu ka bërë thirrje partive politike që të nxisin komisionerët e tyre të numërimit për të vijuar punën. Në një...

Celibashi: Përfundon printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për 6 qarqe

  Kur jemi edhe 9 ditë larg zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi, përmes një postimi në Twitter, njofton se...

Sa votues të rinj marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit

Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga zgjedhjet e 25 prillit në vendin tonë, Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi me anë...

Celibashi flet nëse do votojnë të infektuarit me COVID-19? “Do prekin fletën, janë rrezik”

  Nëse zgjedhjet parlamentare do të zhvilloheshin sot, 33946 qytetarë shqiptarë që janë me COVID-19 nuk do të votonin. Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi...

Latest news

- Advertisement -spot_img