- Advertisement -spot_img

TAG

covid shqiperi

19 të vdekur dhe 846 raste të reja nga korovirusi në vend

Në vend është shënuar sot një tjetër shifër e lartë viktimash nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit sipas të dhënave të publikuara nga...

Nga vizita tek kisha e Laçit, arushët në çati dhe hudhrat: Si po kërkojnë shqiptarët të mbrohen nga Covid-i

Nga Briseida Mema dhe Emmy Varley (AFP) Nga krishterimi tek islami me sakrifica kafshësh dhe rite pagane, shqiptarët i kanë të mbuluara praktikat e tyre...

16 viktima nga Covid-19 në 24 orët e fundit në vend, më i riu 49 vjeç

  Numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë vijon të mbetet i lartë. Covid-19 ka marrë 16 jetë në 24 orët e fundit në...

Humb jetën një grua nga Elbasani dhe 17 persona të tjerë nga Covid-19. Ja sa raste të reja u regjistruan

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 18 persona nga Covid-19. Po ashtu ministria bën me...

Rekord shifrash, mbi 700 të infektuar me Covid, humbin jetën 9 persona

Rekord shifrash të infektuarish me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar...

Gjithandej po bëhet nami/ Ky është qyteti më me pak të infektuar nga Covid në Shqipëri

Qarku i Dibrës është zona ku numri i të infektuarëve me Covid është më i ulët. Dibra është e fundit në renditje, por megjithatë...

Shifra të frikshme nga infektimet nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri, 12 viktima dhe 525 raste të reja

  Koronavirusi bën kërdinë në Shqipëri, 12 viktima dhe 525 raste të reja në 24 orët e fundit, një rekord i zi, si asnjëherë më...

Vazhdojnë shifrat rekord/ 9 viktima dhe 321 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 9 viktima, shifër e njëjtë me ditën e djeshme. Me gjithë përpjekjet e mjekëve e...

306 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë! Ndërron jetë një 21-vjeçar nga Elbasani! Shuhet profesori

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri u regjistruan 306 raste të reja nga 1412 testime të kryera në të gjithë vendin. Situata e koronavirusit...

4 viktima dhe 171 raste të reja nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit

Ministria er Shëndetësisë ka bërë me dije se 4 pacientë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit dhe janë kryer 952...

Latest news

- Advertisement -spot_img